.

.

OdontoMed2011 АДАМ PLIER Жица Свиткување Протези Сместување Стоматолошки Ортодонција Нерѓосувачки Челик ODM

OdontoMed2011 АДАМ PLIER Жица Свиткување Протези Сместување Стоматолошки Ортодонција Нерѓосувачки Челик ODM

евалуација:

DEN 1558.80
Од стока
Во магацинот

АДАМ PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ПРОТЕЗИ СМЕСТУВАЊЕ СТОМАТОЛОШКИ ОРТОДОНЦИЈА.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 АДАМ PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ПРОТЕЗИ СМЕСТУВАЊЕ СТОМАТОЛОШКИ ОРТОДОНЦИЈА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.....НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи