.

.

CHYAJIG 10 КОМПЈУТЕРИ Боја Топла Топи Лепак Стап Лепило Стапови Лепак Пиштол Електрични Алатка DIY Подарок Carft Модел Играчка Албум (Боја : 11mmx200mm)

CHYAJIG 10 КОМПЈУТЕРИ Боја Топла Топи Лепак Стап Лепило Стапови Лепак Пиштол Електрични Алатка DIY Подарок Carft

евалуација:

DEN 1185.60
Од стока
Во магацинот

Топла топи лепак стап е добар помошник за сврзување пластика, метал, дрво, хартија, мебел, кожа, ракотворби, чевли материјали, облоги, и керамика.ЕВА топла топи лепило има брз лекување на брзина, силна адхезија и одредена грубост.На излечи гума слој може да се загрева и се стопи повторно, со одреден степен на ре-лепливоста.На 11mm стандардна големина е компатибилен со повеќето топла топи лепак пиштоли.Заштита на животната средина, нема штетни материи за човечкото тело за време на работата.

Детални спецификации

Додатоци на производи