.

.

Првиот Божиќ Ангажирани Керамички Украси Црвен Камион со Дрво Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано Елка Украс Божиќ Подароци

Првиот Божиќ Ангажирани Керамички Украси Црвен Камион со Дрво Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Тоа може да се зачува подолго време и е многу спомен.Високо квалитетна керамика на површината, еколошки, убава, безбедна, и кожата-friendly ◆ [Примена опсег] : има широк спектар на апликации, многу погодна за Божиќ, Свадба, Годишнина, Нова Година, Housewarming, birthday (Роденден), Домашна Декорација, и исто така многу погодни како спомен подарок за вашата сакана.Порцелански Дрво Приврзоци : се направени од високо квалитетна керамика, површината на керамика е рамна и мазна, а на рака се чувствува добро.Материјал : Ceramic Size : 3 Инчен ◆ 【Tipps】 : не го испуштајте или scrape тешко, така што нема да влијае на користењето ефект на керамички сувенири. ◆ [Карактеристики на производот] : Добро направен, елегантен и исклучителна, со многу добри декоративен ефект.Керамички украси со Новогодишни елементи може да создаде посилна одмор и забава атмосфера.Уникатен Дизајн, Совршено летување Оркестарот и Подароци : high-definition печатење, единствена шема дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи