.

.

Генерички 200pcs Недовршени Дрво Парчиња DIY Занаети Океан Животните Дрвени Украси за Деца Велигден Партија Материјали Школки Conch Ѕвезди Ајкули Форма

Генерички 200pcs Недовршени Дрво Парчиња DIY Занаети Океан Животните Дрвени Украси за Деца Велигден Партија

евалуација:

DEN 252.96
Од стока
Во магацинот

- Големина : За 3x3x0.Висок - квалитет по - продажбата на услугата гарантира пријатен шопинг искуство.- Материјал : Дрво.Функција - Боја : Како што е прикажано.Може да се држи дрвени украси на прозорецот или на ѕидот, или можете да виси на дрво ставање на јаже.Опис Дрвени боја занаети не обезбеди забава за деца, но, исто така, направи вашите деца комплетна на имагинација и креативност.Школка дрвени парчиња се направени од високо - квалитет дрво, безбеден и еколошки пријателски, без луто мирис.Виси дрвени cutouts им овозможи на децата да ја користат својата креативност и имагинација за да се направи креативни подароци за DIY уметнички проекти.Ова дрво парчиња DIY занаети е одлична декорација за живеалишта, градини, дворови, тремови и Велигден страни.

Детални спецификации

Додатоци на производи