.

.

Вртежен момент Клуч 3% Висока точност 1/4 3/8 1/2 претходно кликнете прилагодливи велосипед вртежен момент клуч велосипед автомобил поправка 2-330N.м две единици прозорец

Вртежен момент Клуч 3% Висока точност 1/4 3/8 1/2 претходно кликнете прилагодливи велосипед вртежен момент клуч

евалуација:

DEN 530.40
Од стока
Во магацинот

3% Висока точност 1/4 3/8 1/2 претходно кликнете прилагодливи велосипед вртежен момент клуч велосипед автомобил поправка 2-330 N.м две единици прозорецот екранот.Повисок квалитет, долго време се користи.Заклучување функција на вртежен момент клуч прилагодува брзо и лесно за кавга слободен use3% Висока точност 1/4 3/8 1/2 претходно кликнете прилагодливи велосипед вртежен момент клуч велосипед автомобил поправка 2-330 N.м две единици прозорец display To лесно стигнат до сврзувачки елементи во речиси секој агол.

Детални спецификации

Додатоци на производи