.

.

Вртежен момент Клуч 3/8 5-30N.м 5-60N.м Прилагодливи вртежен момент Клуч Велосипед Поправка Алатки Велосипед Поправка Spanner Рака Алатка Поставен Штекер Клуч Ротари Spanner (Б?

Вртежен момент Клуч 3/8 5-30N.м 5-60N.м Прилагодливи вртежен момент Клуч Велосипед Поправка Алатки Велосипед

евалуација:

DEN 624.00
Од стока
Во магацинот

Точноста на вртежен момент е околу 3% и клуч достигне индустриското ниво.За монтажа завртки и велосипед делови, идеален за велосипед делови или завртки.Лесно да се работи, тоа може точно да се измери и да ги применуваат правилно вртежен момент и контрола на вртежен момент на затегнување завртки.

Детални спецификации

Додатоци на производи