.

.

OdontoMed2011 Стоматолошки Aderer Plier Три Proung Ортодонтски Жица Свиткување од не ' Рѓосувачки Челик ODM

OdontoMed2011 Стоматолошки Aderer Plier Три Proung Ортодонтски Жица Свиткување од не ' Рѓосувачки Челик ODM

евалуација:

DEN 1558.80
Од стока
Во магацинот

Стоматолошки Aderer Plier Три Proung Ортодонтски Жица Свиткување Од Не ' Рѓосувачки Челик.Направени Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Odonto Med2011 Стоматолошки Aderer Plier Три Proung Ортодонтски Жица Свиткување.....Нерѓосувачки Челик Со Висок Квалитет !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи