.

.

Тетоважа Совет, 20pcs Тетоважа Совет Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Мешани 5FT 7FT 9FT 11FT 13FT 15FT 5RT 7RT 11RT 18RT Тетоважа Игла Совети во Собата за Серпентина Тетоважа Машина Тет?

Тетоважа Совет, 20pcs Тетоважа Совет Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Мешани 5FT 7FT 9FT 11FT 13FT 15FT 5RT

евалуација:

DEN 203.76
Од стока
Во магацинот

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Сите тетоважа совети со стандардни млазницата и одговараат за сите видови на тетоважа машини, тетоважа игли и тетоважа костец.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Совет за Полнење Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Спецификации : 5 FT/ 7 FT/ 9 FT/ 11 FT/ 13 FT/ 15 FT/ 5 RT/ 7 RT/ 11 RT/ 18 RT, секој модел има 2 парчиња Пакет Листата : 20 x Тетоважа Совет.Функција : 1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, силни и издржливи, не е лесно да се деформира. Игла млазницата е стандард дијаметар, погоден за повеќето тетоважа машина се справи.МЕШАНИ СОВЕТИ : 20pcs тетоважа совети цевки . Отвори‑уста дизајн им овозможува на тетоважа уметник на повеќе визуелно да ги видите останатите боја кога се работи.Тоа може да ги задоволи вашите различни тетоважа барања.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : тетоважата совети е мора да професионални алатки за било тетоважа уметници.Може да биде висока температура чистење, може да се користи постојано, погоден за тетоважа уред.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тетоважа совети се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, многу полиран за лесно чистење и не е лесно да се деформира.Постојат 10 различни големина на игла млазницата, погоден за различни големини на опрема.

Детални спецификации

Додатоци на производи