.

.

Платформа Камиони Рака Притисни Платформа Камион Количка со 360 степени Вртливата Тркала, Мулти Функционални Индустриски Притисни Количка, за Лесен Транспорт/Крев?

Платформа Камиони Рака Притисни Платформа Камион Количка со 360 степени Вртливата Тркала, Мулти Функционални

евалуација:

DEN 22659.12
Од стока
Во магацинот

Совршен за лесно складирање во вашата гаража, подрум, канцеларија, складирање плакарот или склад.Производителот Ди.Тоа може да биде ставен во багажникот на автомобилот и е лесно да се носат.* Време на испорака : За 9-20 работни дена. Сите челик автомобил плоча, Задебелена ладно валани челик, силна товарот капацитет;2. 【По-продажбата на услугата】Ние посветуваме внимание на потрошувачот.Flatbed количка за едноставен, контролиран транспорт на речиси секој вид на објектот.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние ќе бидеме среќни да помогнеме. 【Виткање складирање】тешки-должност рака-притисни платформа камион има свитлива потпирачи за раце и лесно може да се чуваат во кратко време, заштеда на простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи