.

.

GRANNY ВЕЛИ Пакет на 3-Pack Садовите за Складирање за Организирање & 3-Пакет за Складирање Кантите со капаци за Плакарот

GRANNY ВЕЛИ Пакет на 3-Pack Садовите за Складирање за Организирање & 3-Пакет за Складирање Кантите со капаци

евалуација:

DEN 1713.60
Од стока
Во магацинот

Она што е во пакет?.Еден сет на 3-Пакет за Складирање Кантите со Двоен Отворени Капаци, секој димензии : 14.17 x 9.84 x 6,3 инчи (L x W x H).Еден сет на 3-Pack Правоаголник Чување на Кутии, Димензии : 15.9 x 12 x 10.2 инчи.Овие 2 групи на различни складирање организаторите не се спакувани заедно, но се продаваат заедно како еден пакет.Откако ќе го поставите цел за овој пакет, вие ќе добијат по 2 пакети посебно, и на секој пакет содржи еден сет на организаторите.

Детални спецификации

Додатоци на производи