.

.

Г. С О Р Одделение Забна Протеза Пониски Колба Нова ЛАБОРАТОРИЈА Професионални - Најдобар Квалитет

Г. С О Р Одделение Забна Протеза Пониски Колба Нова ЛАБОРАТОРИЈА Професионални - Најдобар Квалитет

евалуација:

DEN 1238.40
Од стока
Во магацинот

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.С О Р ОДДЕЛЕНИЕ ЗАБНА ПРОТЕЗА ПОНИСКИ КОЛБА НОВА ЛАБОРАТОРИЈА ПРОФЕСИОНАЛНИ - НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.С О Р ОДДЕЛЕНИЕ ЗАБНА ПРОТЕЗА ПОНИСКИ КОЛБА НОВА ЛАБОРАТОРИЈА ПРОФЕСИОНАЛНИ - НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Детални спецификации

Додатоци на производи