.

.

100 Листови Јаглерод Хартија Црна Графит Хартија Трансфер Следење на Трудови со 5 Втиснување Перо Dotting Алатки за Дрво,Хартија,Платно,Ткаенина,Стакло,Керамика,Метал и

100 Листови Јаглерод Хартија Црна Графит Хартија Трансфер Следење на Трудови со 5 Втиснување Перо Dotting Алатки

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

SIize : A4 Package Содржина : 100/200 листови графит трансфер+ 5 Pcs Втиснување Styluses Перо Dotting Tools.Тоа е ealy да се исчисти и да се избрише исклучување на мазни дрво.Место на следење на труд со кои се соочува боја страна надолу на избраната површина, веднаш ставете ја вашата слика преку трансфер на хартија, а потоа користете молив за да го најдете вашиот имиџ да го пренесе врз површината.Јаглерод листови хартија идеален за дома или канцеларија, јаглерод трансфер на хартија може да се користи за следење тоа е Издржлива, па тоа може да се примени за неколку пати, тоа ќе ви помогне да заштедите време и да не го уништи вашиот проект.Јаглерод следење на хартија работи одлично за пренос на обрасци и остава темни, јасни линии - лесно да се види.Посилно и поголеми јаглерод копирање на хартија може да се користи за неколку пати.Јаглерод следење на хартија ви овозможува да ги испишува на сликата долу за да се места каде што сакате, тоа е Издржлива, па тоа може да се примени за неколку пати, тоа ќе ви помогне да заштедите време и да не го уништи вашиот проект.Јаглерод хартија за следење на ткаенина направен од висок квалитет на издржлив материјал.Тешко да се солза или барака, трајни и еднократно.

Детални спецификации

Додатоци на производи