.

.

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено Лов Камера Ноќ Визија дивиот свет Трага Камера Областа Сле?

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено

евалуација:

DEN 1428.00
Од стока
Во магацинот

Таа работи на 2бр 18650 батерии или 5 V моќ.1 s предизвика брзина, 0.Спецификации : Image sensor : 2 MP колор CMOSPhoto резолуција : 12 MP 4032 * 3024 Video резолуција : 640*480 P(Гледа како 1280*720 P на компјутер)Активирањето време : 0.8 S предизвика време, до 3 фотографии, 10-ТИ видео датотека по активирањето.Инстант камера за надзор дом, канцеларија, градилиштето итн.5 s ултра-брзо закрепнување време, ултра-долго откривање на далечина.★Неверојатно квалитет на сликата : производот е опремен со врвни оптичка леќа и image sensor, опремен со внимателно да се прилагоди на сликата систем, кој може да обезбеди подобро слики.Овој компактен фотоапарат е направен на IP56 водоотпорен ABS домување, така што можат да работат во тешко средини како пустина или тропска шума.Високо чувствителен сензор за движење евиденција секој неверојатно движење со ниска потрошувачка на енергија (Авто IR cut).Патеката камера PR300 A има за цел да им понуди на корисникот најмногу лесен за употреба искуство со извонредни карактеристики, како 120 степен FOV Леќа, 49 PCS IR-Led диоди, 0.0 Напојување : 2 батерија 18650 батерии (не се вклучени) или DC 5 VWaterproof : IP56 Standby time : 12 months Standby струја : 0. ★Повеќе снимање, времето печат, работното време, одложување, јамка снимањето, долго време во мирување до 8 месеци, водоотпорен.

Детални спецификации

Додатоци на производи