.

.

SANWU 2 парчиња Тенџере Капак Рек Ѕид Тенџере Капакот на Држачот за Складирање Кујнски Садови Организатор Кабинет Виси Прилагодливи Проред Полица(Сина)

SANWU 2 парчиња Тенџере Капак Рек Ѕид Тенџере Капакот на Држачот за Складирање Кујнски Садови Организатор Кабинет

евалуација:

DEN 106.32
Од стока
Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет.Држете сечење одбор,тенџере капак, пан и така натаму.Простор за заштеда на енергија, монтирани на ѕидот или кабинет за да се зачува простор.Големина на : 8*5*4.5 cm.Материјал : ABS.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Големина на : 8*5*4.5 cm Package Вклучува : 2 Buc Складирање Rack Qty : 2pcs Type : Складирање Rack Material : ABSFeatures : Држете сечење одбор,тенџере капак, пан и така натаму.Простор за заштеда на енергија, монтирани на ѕидот или кабинет за да се зачува простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи