.

.

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено Лов Камера Ноќ Визија дивиот свет Трага Камера Областа Сле?

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено

евалуација:

DEN 2255.76
Од стока
Во магацинот

01 m ASize : 135 * 90 * 55 MMWeight : 160 grams Lens агол : 120 degrees PIR уреди со покажувач на агол : 100 degrees Trigger време : 0. ★Ултра-брзо движење откривање : 0.Тоа може да режим за 1 година.Патеката камера PR300 A има за цел да им понуди на корисникот најмногу лесен за употреба искуство со извонредни карактеристики, како 120 степен FOV Леќа, 49 PCS IR-Led диоди, 0.★Неверојатно квалитет на сликата : производот е опремен со врвни оптичка леќа и image sensor, опремен со внимателно да се прилагоди на сликата систем, кој може да обезбеди подобро слики.Високо чувствителен сензор за движење евиденција секој неверојатно движење со ниска потрошувачка на енергија (Авто IR cut).0 Напојување : 2 батерија 18650 батерии (не се вклучени) или DC 5 VWaterproof : IP56 Standby time : 12 months Standby струја : 0.Тоа е одличен производ за домување безбедност, надзор, и следење на диви животни, со своите маскирна изглед и убав облик. ★Ултра-ниска чувствителност : комбинација на висок квалитет на сликата сензор, со голем отвор висок квалитет на оптичка леќа собранието, ексклузивни автоматско изложеност и blur намалување алгоритам може да произведе слики во боја во слаба светлина, и произведуваат јасна визија ноќ во целосна темнина.Движење-предизвикани инфра-црвена визија ноќ надзор.

Детални спецификации

Додатоци на производи