.

.

shamjina 12pcs Refillable Dropper Шише Празно Ампули Тегла Cannings за Етерични Масла

shamjina 12pcs Refillable Dropper Шише Празно Ампули Тегла Cannings за Етерични Масла

евалуација:

DEN 431.76
Од стока
Во магацинот

Задебелена дното на шишето за да се подобри стабилноста на шише, што го прави тешко да се депонија.Висок квалитет на стаклени шишиња со златен алумина капи, добра запечатување, темно далеку од светлина, не-токсични, невкусна, еколошки.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.Сигурно, безбедно и практично пакување.Совршен за етерични масла, парфеми масла, или на други течности.Опис : - Висок квалитет на стаклени шишиња со златен алумина капи, добра запечатување, темно далеку од светлина, не-токсични, невкусна, еколошки. - Задебелена дното на шишето за да се подобри стабилноста на шише, што го прави тешко да се депонија. - Совршени за етерични масла, парфеми масла, или на други течности. - Сигурно, безбедно и практично пакување. - Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.Спецификација : - Количина : 12 Pieces - Боја : Кафена - Материјал : Стакло шише + Алумина cap Size Табела : Капацитет : 5ml, 10ml Size(Dx H) : прибл. 5ml 2x7cm/ 0.8x2.8inch 10ml 2.2x7.8cm/ 0.9x3.1inch Package Вклучува : 6 X 5 ML Празни Dropper Bottles6 X 10 ML Празни Dropper Шишиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи