.

.

Бебињата Првиот Божиќ Керамички Украси Бебе Туш Декорација Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано Елка Украс Божиќ Подароци

Бебињата Првиот Божиќ Керамички Украси Бебе Туш Декорација Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Материјал : Ceramic Size : 3 Инчен ◆ 【Tipps】 : не го испуштајте или scrape тешко, така што нема да влијае на користењето ефект на керамички сувенири.Тоа може да се користи како совршен подарок или сувенир за да го даде да се љубовници, деца, пријатели и семејството.Керамички украси со Новогодишни елементи може да создаде посилна одмор и забава атмосфера.Совршена Големина И Лесно Да се Откажам : керамичка украс е 3 инчи во големина, и тоа има дупка и мал јаже, што е многу погодно да се откажам, Мали, без оптоварување да висат на Божиќ дрво(големина се мери со рака, ве молиме оставете малку грешка). ◆ [Карактеристики на производот] : Добро направен, елегантен и исклучителна, со многу добри декоративен ефект.Уникатен Дизајн, Совршено летување Оркестарот и Подароци : high-definition печатење, единствена шема дизајн.Високо квалитетна керамика на површината, еколошки, убава, безбедна, и кожата-friendly ◆ [Примена опсег] : има широк спектар на апликации, многу погодна за Божиќ, Свадба, Годишнина, Нова Година, Housewarming, birthday (Роденден), Домашна Декорација, и исто така многу погодни како спомен подарок за вашата сакана.Порцелански Дрво Приврзоци : се направени од високо квалитетна керамика, површината на керамика е рамна и мазна, а на рака се чувствува добро.

Детални спецификации

Додатоци на производи