.

.

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 32GB RAM меморија, 1TB PCIe SSD + 2TB HDD, RTX 2060, 17.3 Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, Победа 10 Про) (Обновена)

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 32GB RAM меморија, 1TB PCIe SSD + 2TB HDD, RTX

евалуација:

DEN 18957.36
Од стока
Во магацинот

3" Full HD (1920x1080) 300 Hz Освежете го Оценувате IPS Дисплеј; Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth, Ethernet LAN (RJ-45), Интегрирана веб Камера, Црвена позадинско осветлување Тастатура Тастатура.1 Gen1, 1 HDMI, 1 мини Дисплеј Порта, Thunderbolt 3 (Тип-C), SD Читач на картички, 1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Jack Battery : 230 W Напојување, 4-Клетка 70 WHr Battery Color : Црна Textured Form/Стил : Standard Product Димензии (Wx Lx H) : 11 ВО x 15 ВО x 1 ВО.

Детални спецификации

Додатоци на производи