.

.

HP Павилјон Лаптоп (2022 Модел), 14 HD екран осетлив на допир, Intel Core i3-1115G4 Процесор, 16GB RAM меморија, 2TB SSD, Микро-Edge, Тенки & Преносни, Микро-Раб & Анти-Отсјај Екран, Долго траењ?

HP Павилјон Лаптоп (2022 Модел), 14 HD екран осетлив на допир, Intel Core i3-1115G4 Процесор, 16GB RAM меморија,

евалуација:

DEN 17496.00
Од стока
Во магацинот

【Чување & RAM меморија】Уживате до 15x побрзо перформанси од традиционалните хард диск со 2 ТБ SSD меморија и искуство за подобрување на задачите со повисок пропусен опсег благодарност до 16 GB RAM меморија. 【Процесор】11 Генерација Intel Core i3-1115 G4 3.0 GHz Dual-Core Процесор (6 MB Intel Smart Кеш, до 4.10 GHz). 【Екранот】14" дијагонала, HD (1366 x 768), допир, микро-edge, Bright View, 220 nits, 45% NTSC. 【Оперативен Систем】Windows 11 Дома, 64-битна, на англиски јазик.Процесор : 11 Генерација Intel Core i3-1115 G4 3.0 GHz Dual-Core Процесор (6 MB Intel Smart Кеш, до 4.10 GHz)Графика : Intel UHD Graphics Operating систем : Windows 11 Дома 64-bit Memory : 16 GB DDR4 SDRAM Хард Диск : 2 TB Цврста Состојба Drive Optical Диск : No Display : 14" дијагонала, HD (1366 x 768), допир, микро-edge, Bright View, 220 nits, 45% NTSCConnectivity : Realtek RTL8821 CE-M 802.11 a/b/g/n/ac (1 × 1) Wi-Fi и Bluetooth 4.2 combo Audio : Dual Speakers Keyboard : НИ на англиски јазик, Не-позадинско осветлување Полна Големина Keyboard Built-во HD Камера : HP Вистинска Визија 720p HD камера со интегриран двоен низа дигитални microphones Media Диск : Мулти-формат SD медиуми картичка reader Ports : 1 x Super Speed USB Тип-C 5 Gbps сигнализација rate2 x Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација rate1 x AC smart pin1 x HDMI 1.4b1 x приклучок за Слушалки / Микрофон Комбо Jack Battery : До 11.5 Hours Color : Природни Silver Dimensions L x W x H (инчи) : 12.76 x 8.86 x 0.71 Тежина : 3.24 lbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи