.

.

KOLAOYEP Crossover Разгореа Leggings Bootcut Јога Панталони за Жени со Висок Појас Bootleg Тренингот Legging

KOLAOYEP Crossover Разгореа Leggings Bootcut Јога Панталони за Жени со Висок Појас Bootleg Тренингот Legging

евалуација:

DEN 503.76
Од стока
Во магацинот

〖ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ〗Четири начин се водат и buttery мека ткаенина ви нуди максимална удобност и модата.Овие leggings се многу разноврсна и може да се носи со било блузи и чевли.КАРАКТЕРИСТИКИ : v облик висок половината, широк корселе, разгореа дизајн, bootcut облик, клеча доказ, висока еластичност, buttery мека, лесна тежина.Овие панталони помогне да се подобрат вашите нозе форма и да се направи вашите нозе да изгледаат витки што ви дава слабеење и ласкави изглед. 〖CROSSOVER ОДБЛЕСОКОТ LEGGINGS〗На уникатен дизајн на крстот половината и разгореа нога на дното се направи оваа bootcut јога панталони повеќе стилски.ПРИЛИКИ : совршен за јога, фитнес, танц, шопинг, канцеларија, партија, секојдневно носење. 〖ПРИЛИКИ ЗА ВИСОКА WAISTED ОДБЛЕСОКОТ ПАНТАЛОНИ〗Оваа bootleg јога панталони се комбинираат различни стилови како што се бизнис, спорт, рекреација и други стилови.V облик на половината го прави овие leggings повеќе карактеристичен и разгореа дизајн во bottoms го подига дизајн на овие јога панталони.Дали ќе се носат оваа crossover одблесокот јога панталони со спортски градник или кошула, тоа е достојно и домот, и ги прави да се чувствуваат посигурни.Жените Bootcut Јога Панталони Crossover Разгореа Leggings.полиестер/spandex.

Детални спецификации

Додатоци на производи