.

.

Шише вино Машина, Шише Машина Алатка Машина Рачно Изработени Машина за Сечење Трајни DIY Намали Алатки Акрил + Легиран Челик

Шише вино Машина, Шише Машина Алатка Машина Рачно Изработени Машина за Сечење Трајни DIY Намали Алатки Акрил

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

150 x 200mm / 5.☁ Голема практичност и издржливост : Висок квалитет на легиран челик поддршка род не е лесно да ' рѓа, која го задржува висока практичност и издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Вино шише cutter Material : Акрил + алуминиумски steel Cutting Дијаметар : 20-230mm Size : Прибл. ☁ Високо-квалитетни алуминиумски материјал : Машина воланот е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал со висока цврстина и на острината на сечење. ☁ Прилагодливи акрилик плоча и сечење на ножот : Прилагодлив акрилик плоча и сечење нож, инсталирајте сечење на главата во стаклено шише или стаклена тегла со дијаметар од 20-230mm.Пакет Листа : 1 x Шише Вино Cutter2 x Sandpaper1 x Мал Шрафцигер 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот. ☁ Широк спектар на апликации : Широк спектар на апликации, им помага на вино во шише машина погоден за повеќето пиво/вино/пиење чаша круг шишиња. ☁ Лесен за користење : Лесен за користење, само местото на шише за поддршка опрема, се применуваат соодветно притисок и ја ротирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи