.

.

Роуз Кварц Розова Опал Перу Кристал Нараквица, Љубов, Пријателство Анксиозност Кристал Исцелување Камен Чакра Нараквица, Бизнис Пари Енергија Богатство Среќа, Про

Роуз Кварц Розова Опал Перу Кристал Нараквица, Љубов, Пријателство Анксиозност Кристал Исцелување Камен Чакра

евалуација:

DEN 453.60
Од стока
Во магацинот

Роуз Кварц бразлетна дека може да се чувствуваат нашите среќата се добива подобро за мажите и жените.Донесе повеќе можности за богатство, здравје и донесе среќа.Роуз Кварц Среќа Богатство Заштита Бразлетна е погоден за секого, мажи нараквици (pulsera para hombres) и на жените нараквици (pulsera де mujer).Роуз Кварц Среќа Богатство Исцелување Хривнија изгледа таписерии и модерен, и е корисно за вашето богатство, кариерата, љубовта, бракот и здравје.Воопшто не се повлече bungee кабелот премногу често, инаку животот на bungee кабелот ќе биде скратена. 1 x Зголеми Кварц Среќа Богатство Нараквица.Тоа може да се привлечат вистинска љубов и среќен брак.Beaded Фенг Шуи Богатство се Зголеми Кварц Љубов Бразлетна е внимателно рачно изработени со три висок сјај природни кристал бисери на Роуз Кварц и Розова Опал.Нејзините препорачува да го промените јаже околу 6 месеци, така што тоа може да се носи подолго.Answer : ___________________________ Note : .Роуз Кварц Богатство Енергија Исцелување Љубов Нараквици може да ни донесе вистинска љубов, среќа, богатство, благосостојба и оздравување.Тоа исто така може да помогне да се подобри и подобри интерперсонални односи, а со тоа подобрување на бизнис и кариера среќа.Најдобар хривнија подарок за вашата девојка, момче, сопруга, сопруг, мајка, татко, ќерката, синот и нашите за ангажман, празници, Денот на Вљубените, Мајки Ден, Татковци Ден, годишнини и родендени.Роуз Кварц Љубов Богатство Хривнија ни носи љубов, среќа, богатство, благосостојба и енергија исцелување.Тоа е тешко да се гарантира дека на секој скапоцен камен е иста како на фотографијата.Ве молиме да ја прифати несовршености.Роуз Кварц фенг шуи богатство бразлетна е за 0.Адвокатско и Женска Beaded Среќа Нараквици може да се носи на многу начини.Пинк Опал Перу Богатство хривнија може да се зголеми љубовта и зајакнување на односите.Тоа е најдобар подарок за семејството, парови и пријатели.Најдобар хривнија подарок за вашата девојка, момче, сопруга, сопруг, мајка, татко, ќерката, синот и нашите за ангажман, празници, Денот на Вљубените, Мајки Ден, Татковци Ден, годишнини и родендени.Пријателство Богатство Енергија Хривнија може да се зголеми физичка виталност, психички способности и моќта на молитвата.Овие се означува со оглед на нејзиниот со години.Најдобар подарок за девојка, жена, мајка, ќерка и на самите себе за ангажман, Денот на Вљубените, Ден на Мајката и роденден.Богатството Хривнија може да биде дадена за претприемачи.Нејзините препорачува да го промените јаже околу 6 месеци, така што тоа може да се носи подолго.На beaded богатство исцелување белегзии се сите природни и вистински скапоцени камења, и неговиот тешко да се направи секој скапоцен камен е иста како на фотографијата.Силни се Водат Зголеми Кварц Фенг Шуи Нараквица со двојно-влакно јажиња е повеќе трајни и лесни да се носат и полетување.

Детални спецификации

Додатоци на производи