.

.

Екстра Мек Утлегар Куче Јака за Greyhound Saluki Whippet и Други Раси со Слични Вратот 2 Широк

Екстра Мек Утлегар Куче Јака за Greyhound Saluki Whippet и Други Раси со Слични Вратот 2 Широк

евалуација:

DEN 984.00
Од стока
Во магацинот

Утлегар куче јака и поводник сет.Оваа Јака е направен од мек brocade ткаенина и силна полипропилен webbing.Paracord Поводник е 4 метри, 5/8 широк.М 11"-14", L 14"-18".Ве молиме мерка вашето куче пред да нарачате.Прекрасни рачно изработени Утлегар Greyhound/ Saluki/ Whippet куче јака 2" широк, добар квалитет на заварени метални делови M 11"-14" L 14"-18" ве Молиме мерка вашето куче вратот пред да нарачате -Narrowest дел од вашето куче е вратот, што е зад ушите -На најширокиот дел на главата (обемот на главата) ве Молиме да видам други предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи