.

.

WIONC Британски Стил на Коските Кина Кафе Градина Попладне Чај Керамички Чај Црвен Чај Купот на Чинијата Лажица Тиква Првенство Кригла Чај Сет (Боја : D: D, Големина : Ка?

WIONC Британски Стил на Коските Кина Кафе Градина Попладне Чај Керамички Чај Црвен Чај Купот на Чинијата Лажица

евалуација:

DEN 5843.04
Од стока
Во магацинот

Пријатен за око, генијален работа.Исклучителна појавување ви овозможува да се доживее на поинаков шарм.Чашата се справи и купот на телото одговара на цврсто и јасно.Елегантна декорација и пријатно на срцето се душата на керамички убавина.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.Пријатен за око, генијален работа.Исклучителна појавување ви овозможува да се доживее на поинаков шарм.Чашата се справи и купот на телото одговара на цврсто и јасно.Елегантна декорација и пријатно на срцето се душата на керамички убавина.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.Материјал : Porcelain Packing листа : 1 * првенство.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да варира од различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Pinyue е извонреден избор за подобар life See вистински глава за детали, кои ви даваат различен вкус во животот.

Детални спецификации

Додатоци на производи