.

.

Шишиња со вода Двоен Ѕид Стаклено Шише за Вода Висок Borosilicate Чаша Чај Шише Со Infuser Филтер Спорт Преносни Спортски Шише за Вода (Боја : Стил 1 (320Ml))

Шишиња со вода Двоен Ѕид Стаклено Шише за Вода Висок Borosilicate Чаша Чај Шише Со Infuser Филтер Спорт Преносни

евалуација:

DEN 1103.04
Од стока
Во магацинот

Информации за производот.Капацитет : Style1 280ml & 320ml ,стил 2 300ml.На шише за вода е направен од висок borosilicate стакло високо ниво на транспарентност висока температура отпор може да се истури директно во врела вода.Двоен ѕид дизајн добра топлинска изолација и да се спречи топли раце.Ова е одлична патна чај шише со нерѓосувачки челик чај филтер.Производ information Capacity : Style1 280ml & 320ml ,стил 2 300ml The шише за вода е направен од висок borosilicate стакло високо ниво на транспарентност висока температура отпор може да се истури директно во врела water Double ѕид дизајн добра топлинска изолација и да се спречи топли раце Ова е одлична патна чај шише со нерѓосувачки челик чај филтер.

Детални спецификации

Додатоци на производи