.

.

PHOENIXTANG Обичај Фото Make-up Огледало Персоналните Ретро Украс Козметички Огледала Подарок (вид)

PHOENIXTANG Обичај Фото Make-up Огледало Персоналните Ретро Украс Козметички Огледала Подарок (вид)

евалуација:

DEN 1456.80
Од стока
Во магацинот

Купи нашето огледало, ние ќе ви обезбедиме со слободни сопствени услуга, можете да испраќате било која слика ви се допаѓа, печатење на огледало површина, направете го тоа единствен огледало.Овој пренослив огледало, постојат многу видови за вас да се избере, плоштад, круг, срце облик, многу мала, нежен, прекрасна, во секое време и секаде за да те лесно да се облекуваат себе.Џеб големина огледала може да се вклопат во џебовите, purses, ранци и само за никаде на друго место.За разлика од другите шминка огледала, кои се обемни, големи и тешки за да се носат.Тоа е исто така одличен избор за уникатен подарок, дипломирањето, birthday (роденден), Божиќ, Денот на Мајката, венчавка, Денот на Вљубените, годишнина, Нова Година на подарок, итн., ќе го направи незаборавен подарок.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги.Ние ќе се обезбеди решение во рок од 24 часа.PHOENIXTANG.

Детални спецификации

Додатоци на производи