.

.

CHYAJIG Сина Боја 7MM Топла Топи Лепак Стапови Компатибилен со Електрична Лепак Пиштол Автомобил Аудио Занает Поправка Стапови Лепило Запечатување Восок се Држиме 10 Ко

CHYAJIG Сина Боја 7MM Топла Топи Лепак Стапови Компатибилен со Електрична Лепак Пиштол Автомобил Аудио Занает

евалуација:

DEN 400.80
Од стока
Во магацинот

Топла топи лепак стап е добар помошник за сврзување пластика, метал, дрво, хартија, мебел, кожа, ракотворби, чевли материјали, облоги, и керамика.Големина : Прибл.7 x 100 Mm(D*L).Боја : Сина боја.Погоден Компатибилен со хоби, занает проекти, свадба и партија покани.Идеален Компатибилен со украсување коверти, парцели, покани.

Детални спецификации

Додатоци на производи