.

.

Tameo TMK 294 Brabham Ford BT-44B - Бел Метал сет за во Автомобил - Скала 1:43, RP-GB

Tameo TMK 294 Brabham Ford BT-44B - Бел Метал сет за во Автомобил - Скала 1:43, RP-GB

евалуација:

DEN 2399.76
Од стока
Во магацинот

Бел Метал сет за во Автомобил СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО.Бел Метал & Фото Etch Делови.Собранието Инструкции се вклучени.Вода Слајд Decals. 1 : 43 Скала.Tameo TMK 294 Brabham Ford BT-44 B - Бел Метал сет за во Автомобил - Скала 1 : 43, RP-GB.

Детални спецификации

Додатоци на производи