.

.

Вртежен момент Клуч Дигитални вртежен момент клуч Штекер Клуч Ротари Spanner (Боја : 3PCS set2-200N Гуми)

Вртежен момент Клуч Дигитални вртежен момент клуч Штекер Клуч Ротари Spanner (Боја : 3PCS set2-200N Гуми)

евалуација:

DEN 2097.60
Од стока
Во магацинот

Точност : +-1%(насока на стрелките на часовникот), +-2%(контра стрелките на часовникот).Вртежен момент Опсег : 2~200 NM.Резолуција : 0.1 NM.LED type : Црвена.Повисок квалитет, долго време се користи.Заклучување функција на вртежен момент клуч прилагодува брзо и лесно за кавга слободен use Digital вртежен момент клуч Точност : +-1%(насока на стрелките на часовникот), +-2%(контра стрелките на часовникот) вртежен момент Опсег : 2~200 NM.Резолуција : 0.1 NM LED type : Црвена вртежен момент единица : Кг-cm,Kg-m, ft-lbs, во lbs,N-М. Ratchet големина : 1/2" Батерија Тип на : DC 3 V CE сертифицирани.Лесно да достигне сврзувачки елементи во речиси секој агол.

Детални спецификации

Додатоци на производи