.

.

DXM Rhombus Позадина Одбор Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Cl - 10771

DXM Rhombus Позадина Одбор Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Мотивите се добри за честитки, Ваучери и Фото Албуми, Фото позадина, Среќен Роденден Налепници, Поздрав Картичка Хартија, Scrapbooking Умира итн.Ние нудиме на клиентите 2 опции : умре сечење и печат.За испраќање како подароци за децата , да им помогне да се развие на децата рацете на способност, зголемување на нивните интереси во хартија за сечење и децата способност да се развие интелигенција се создаде некои незаборавни DIY време.Совршена алатка за различни креативни активности и е погоден за секоја hobbyist, од почетници до експерти.Име : Втиснување board Material : plastic Condition : 100% Нови & Cute SIZE : 10.5 cm Special потсетник : Ова е голем големината, умира и печат целосно matches NOTICE : 1.Количина : 1 Парчиња.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата нарачка!Тенок метал cutting умре е направен од 100% јаглерод челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи