.

.

DXM ROS Цвет Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор - 11761

DXM ROS Цвет Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор - 11761

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Работен врз мора да majorof умре сечење machines4.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење.Користете умира за да создаде неверојатни облици од вашите омилени cardstock и хартија, Направи картичка и бележник дизајни за да биде сосема уникатна, па дури и слој овие нагоре за да додадете дополнителна димензија.Умре сече за карта во донесувањето одлуки - Овој прекрасен дизајн е прекрасен начин да ги импресионира вашите најблиски, додавајќи прекрасно сложена функција на облагородување на вашиот papercraft проекти.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.кликнете на Додади во Кошничка и ако ви треба никаква поддршка, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата нарачка!Тенок метал cutting умре е направен од 100% јаглерод челик.Направени од издржлив материјал и уникатен дизајн.Ние нудиме на клиентите 2 опции : умре сечење и печат.

Детални спецификации

Додатоци на производи