.

.

shamjina најголемиот Дел 300x 1ml Патување Мини Јасно Стаклено Шише Ампули за Нафта Крем Течности

shamjina најголемиот Дел 300x 1ml Патување Мини Јасно Стаклено Шише Ампули за Нафта Крем Течности

евалуација:

DEN 671.76
Од стока
Во магацинот

Капацитет : 1ml.Направен од стакло шише и пластични затка, трајни и рециклираат.Тоа е одлично за парфем, етерични масла, примероци, DIY подароци, или домашни производи.Количина : 300 Парчиња.Со добар печат и мини големина, лесно да се земе во чанта и за патување.Опис : - Направен од стакло шише и пластични затка, трајни и рециклираат. - Тоа е одлична за парфем, етерични масла, примероци, DIY подароци, или домашни производи. - Со добра печат и мини големина, лесно да се земе во чанта и за патување.Спецификација : - Количина : 300 Pieces - Боја : Јасна - Материјал : Стакло + Пластика - Капацитет : 1ml Големина(Wx H) : прибл. 0.9x3.5cm/ 0.4x1.4inch Package Вклучува : 300 X Јасно Стаклени Шишиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи