.

.

MagiDeal 10 Парчиња Природни Дрвени Форма Борови Дрва Одбор Панели за Моделирање Занаетчиството Изработка на Материјали - 30cm

MagiDeal 10 Парчиња Природни Дрвени Форма Борови Дрва Одбор Панели за Моделирање Занаетчиството Изработка на

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

Природни борови дрва одбор,може да се користи за свадба,забава,дома или декорација.Исто така одлична за моделирање DIY занает, материјал за креативни проекти.Мазна и висок квалитет.Материјал : Борови дрва.Големина : Прибл.30x4x6cm/11.70x1.59x2.34inch.Опис : - Природни борови дрва одбор,може да се користи за свадба,забава,дома или декорација - исто Така одлична за моделирање DIY занает, материјал за креативни проекти - Мазна и висок квалитет на - Материјал : Борови дрва - Size : Прибл.30x4x6cm/11.70x1.59x2.34inch Package Вклучува : 10 Парчиња Борови Дрва Одбор.

Детални спецификации

Додатоци на производи