.

.

Азбука Графити 6 Прстен Врзивно Кожа Папка Дизајнер Лаптоп Медиум 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Азбука Графити 6 Прстен Врзивно Кожа Папка Дизајнер Лаптоп Медиум 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 1027.20
Од стока
Во магацинот

[ФЛЕКСИБИЛНОСТ] совршена големина за пишување и цртање, џеб големина е погодна да се носат околу при патување или на одмор, овој лаптоп врзивно средство може да се користи како училиште тетратки, канцеларија тетратки, поезија и патување, sketchbooks, меморандуми, лични организатори и planners, итн.79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде.На 6-прстен врзивно средство е направена на здрав нерѓосувачки челик, држи хартија цврсто и спречување тоа од испаѓање.Со моќен атрактивен магнет, на магнетни тока може да биде лесно да се затворени многу цврсто. [Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи