.

.

12 Пакување од 30 ml, 1 мл Сини Стаклени Шишиња со Стакло Droppers и Црна капа.Стакло Dropper Шишиња за Етерични Масла,Лабораториски Хемикалии,Colognes,Парфеми.Вклучени 1 Четка,2 Funne

12 Пакување од 30 ml, 1 мл Сини Стаклени Шишиња со Стакло Droppers и Црна капа.Стакло Dropper Шишиња за Етерични

евалуација:

DEN 691.20
Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 12 Pack 1 мл Сино Стакло Dropper Шишиња,1 Четка,2 Пластични Funnels и 24 Етикети.Одлични Алатки : Етикети за Етикетирање,Funnels за Пополнување Течност,и Четка за Чистење.Мини-големина : Совршен за вашиот парфем, етерични масла.Погодно да се земе за патување,пикник.Сино Стакло ги Штити Од Штетните на УВ Зраци.Безбедно Пакување : Покрие шишиња поединечно со мека меур.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако примите нашите производи со било каква штета.

Детални спецификации

Додатоци на производи