.

.

Mandala Црна А5 СТП Кожа Лаптоп Врзивно Refillable 6-Прстен Врзивно средство со Магнетни Затворање Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Mandala Црна А5 СТП Кожа Лаптоп Врзивно Refillable 6-Прстен Врзивно средство со Магнетни Затворање Средни 9.2

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

[МОДЕН ДИЗАЈН] А5 лаптоп врзивно средство, можете да додадете или намалување на хартија по волја, специјално дизајниран за професионалци, На насловната големина е 23.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден.Магнетни тока : магнет е опкружено со мазна СТП кожа, и магнет силно го одржува интегритетот на книгата.Функција картичка џебови : 4 картичка џебови може да се користи за чување на вашиот бизнис картички, ID картички, банкарски картички, ВИП картички, или билети и фотографии. [ФЛЕКСИБИЛНОСТ] совршена големина за пишување и цртање, џеб големина е погодна да се носат околу при патување или на одмор, овој лаптоп врзивно средство може да се користи како училиште тетратки, канцеларија тетратки, поезија и патување, sketchbooks, меморандуми, лични организатори и planners, итн.Со моќен атрактивен магнет, на магнетни тока може да биде лесно да се затворени многу цврсто. [ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК] Секој ќе ви се допадне овој исклучителен и уникатен лаптоп врзивно како подарок, со различни модели за да го изберете од, совршен подарок за нив да се снима интересни и возбудливи нешта во животот. 6 Челик врзивно средство : врзивно е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и фирма, На 2 см (0.

Детални спецификации

Додатоци на производи