.

.

OdontoMed2011 3 ЕЕЗ Стоматолошки Облекување помош на пинцета Serrated СОВЕТ Подигање на Форцепс Клешти Инструменти ODM

OdontoMed2011 3 ЕЕЗ Стоматолошки Облекување помош на пинцета Serrated СОВЕТ Подигање на Форцепс Клешти Инструменти

евалуација:

DEN 304.56
Од стока
Во магацинот

3 ЕЕЗ СТОМАТОЛОШКИ ОБЛЕКУВАЊЕ ПОМОШ НА ПИНЦЕТА SERRATED СОВЕТ ПОДИГАЊЕ НА ФОРЦЕПС КЛЕШТИ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 3 ЕЕЗ СТОМАТОЛОШКИ ОБЛЕКУВАЊЕ помош на пинцета SERRATED СОВЕТ ПОДИГАЊЕ на ФОРЦЕПС КЛЕШТИ ИНСТРУМЕНТИ.....НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи