.

.

NOYAFA Рое Напредни Кабел Тестер со Рое Мултифункционален Жица Tracker Мрежен Кабел Тестер за te Тонер Алатка за Полнење со Торба Сонда Аудио Ѕвонење за LAN CAT5 CAT6 Tracker

NOYAFA Рое Напредни Кабел Тестер со Рое Мултифункционален Жица Tracker Мрежен Кабел Тестер за te Тонер Алатка

евалуација:

DEN 1271.76
Од стока
Во магацинот

1. Три скенирање режими на избор : AC филтер mode/ Аналоген режим/ Рое режим. 2. Откривање на AC напон присуство (50 V-1000 V).Тест физички статус за STP, UTP lan кабел. 3. Мерка кабел должина точно , опсег е 120m. 4. Центар трепка за лоцирање мрежна порта со светкави порта светлина на Центар / Switch.На располагање да 10 M/100/1000 M Hub/ switch. 5. По тестирање : се утврди кој игли се обезбеди енергија и да се открие колку напон, се утврди кој тип на PSE (во/af стандард).

Детални спецификации

Додатоци на производи