.

.

Mandala Круг Лаптоп Врзивно 6-Прстен Излет со Лични Складирање Јакна Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Mandala Круг Лаптоп Врзивно 6-Прстен Излет со Лични Складирање Јакна Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

На 6-прстен врзивно средство е направена на здрав нерѓосувачки челик, држи хартија цврсто и спречување тоа од испаѓање.HESLING А5 СТП кожа лаптоп врзивно 6-прстен refillable лаптоп Големина : A5, 23.Магнетни тока : магнет е опкружено со мазна СТП кожа, и магнет силно го одржува интегритетот на книгата. [Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи