.

.

Fanimation BPW8152-56BNW Odyn Обичај Сечилото збир на Девет, 56, Брусен Никел

Fanimation BPW8152-56BNW Odyn Обичај Сечилото збир на Девет, 56, Брусен Никел

евалуација:

DEN 2207.52
Од стока
Во магацинот

На Odyn е DC мотор овозможува на оваа фан да консумираат до 70% помалку енергија.Таа доаѓа во црна, брусен никел, корави дрво, црна, темно орев и мат бела завршува.На Odyn, со Fanimation има сјај и сигурно ќе ги заслепуваат случајни минувачи.Свеж Воздух, Безбеден Излез, Тајмер и Дом Далеку карактеристики.Факултативна ножеви се достапни во 56, 64 или 72 инчен сечилото извишува.Odyn Сечилото збир на Девет - 56 инчен - Бранеа Никел.Променлива фан брзини се симулира природен ветре, Светлината се врти и исклучување на одредени интервали да се симулираат некој се дома.

Детални спецификации

Додатоци на производи