.

.

haapaw 2 Пакети Утлегар Куче Јака со Брзо Ослободување Тока Рефлексивни Куче Обука Јаки за Мали, Средни и Големи Кучиња

haapaw 2 Пакети Утлегар Куче Јака со Брзо Ослободување Тока Рефлексивни Куче Обука Јаки за Мали, Средни и Големи

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

ОБУКА КОНТРОЛА : ефикасен метод за контрола на куче, утлегар јака е подобра алтернатива на стандардни јака.БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ ТОКА : Тоа е брзо и лесно да се добие и исклучување.На тока е опремен со сеф брава која го спречува куче од случајно ослободување.РЕФЛЕКСИВНИ : Високо рефлективна цевки држи видливи и безбедно за одење во текот на ноќта.ИЗДРЖЛИВОСТ : куче јаки се направени од високо-густина најлон webbing, тешки хардвер и силна тока.Строги влече тест спроведена пред производство.БОНУС КУЧЕ ПОВОДНИК : Голема вредност за утлегар јака и поводник. 5 FT трајни рефлексивни куче поводник удобно со пена се справи, не leashburn повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи