.

.

Вртежен момент Клуч Стигнале Пролет Balancer Шрафцигер Виси вртежен момент Клуч за Пропелер Челични Јажиња Мерење Алатка Носителот Ергономски Рамнотежа Кутија Штеке?

Вртежен момент Клуч Стигнале Пролет Balancer Шрафцигер Виси вртежен момент Клуч за Пропелер Челични Јажиња Мерење

евалуација:

DEN 1087.20
Од стока
Во магацинот

Повисок квалитет, долго време се користи.Заклучување функција на вртежен момент клуч прилагодува брзо и лесно за кавга слободен use Retractable Пролет Balancer Шрафцигер Виси вртежен момент Клуч за Пропелер Челични Јажиња Мерење Алатка Носителот Ергономски Рамнотежа Box To лесно стигнат до сврзувачки елементи во речиси секој агол.

Детални спецификации

Додатоци на производи