.

.

Тешки Заб Дупка Машина Алатка, Карбид Дупка Видов Вежба Малку Сет за Нерѓосувачки Челик, Метал, Дрво(50mm)

Тешки Заб Дупка Машина Алатка, Карбид Дупка Видов Вежба Малку Сет за Нерѓосувачки Челик, Метал, Дрво(50mm)

евалуација:

DEN 1425.60
Од стока
Во магацинот

【Компатибилност】 Оваа карбид вежба малку одговара за рачни и електрични вежба, стојат мотор-управувано од машина за дупчење и мобилни лента тип магнетизам дупчење машина. 【Апликација】 Карбид дупка видов комплет овозможува брза и прецизна намалувања во не ' рѓосувачки челик, железо, бакар, месинг, дрво и пластика. 【Лесен за Употреба】 Остри заби тешки брзини и зачекори пилот вежба малку помош за дупчење повеќе прецизно, непречено и побрзо.Пресврт вежба малку е монтажни и да се замени. 【Премиум Материјалот】 Направени од карбид легури, висока цврстина и отпорни на ' рѓа, без заби кршење на било тешка работа.Ако сте заинтересирани во нашите карбид дупка машина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашите прашања во време.Спецификација : Состојба : 100% Нов Бренд Боја : Прикажува како слика Материјал : YG9 X Карбид Легура Надвор Кол. : 15mm (0.59 инчен), 38mm (од 1,5 инчи), 50mm (2.0 инчен), 55мм (2.2 инчен), 60mm (2.4 инчи) (Незадолжително) Пакет Тежина : Околу. 50-250g Пакет се Вклучени : 1 x Дупка Видов Машина.

Детални спецификации

Condition:
100% New Brand
Color:
Shown as picture
Material:
YG9X Carbide Alloy 
Outside Dia.:
15mm (0.59inch), 38mm (1.5inch), 50mm (2.0inch), 55mm (2.2inch), 60mm (2.4inch) (Optional)
Package Weight:
Approx. 50-250g
Package Included:
1 x Hole Saw Cutter :

Додатоци на производи