.

.

5 Кутија Помине Материјали Rhinestones за Нокти со Помине Уметност Четки, Liliyab Помине Уметност за Полнење Технолошки Резерви, Ноктите Шарм Додатоци Украси Камења Работи ?

5 Кутија Помине Материјали Rhinestones за Нокти со Помине Уметност Четки, Liliyab Помине Уметност за Полнење

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Чистење на површината на ноктите.Овие мали кристали се различни од оние hot fix стакло камења и тие не самолепливи, така што треба да се применуваат лепак да се држиме нив (лепак не е вклучена во пакетот).Како што ѕвезда/месечината/срце/бисер/геометриски/опал rhinestones/shell/conch и така натаму. 1 Кутија Божиќ снег, јавор лисја, ѕвезди, крстови, ноктите украси. 1 Кутија Шарени Вода капка Sequins.Поправи го помине shap. Чувајте ги подалеку од деца.Се применуваат буквар и да чекаат за сушење.Се применуваат боја ви се допаѓа и да го користите пинцети да стави Шајка Studs на површината на ноктите.Се применуваат боја ви се допаѓа и да го користите пинцети да стави Шајка Studs на површината на ноктите. 【Стил】имаме 7 стилови за вашиот многу избор.Се применуваат боја и да чекаат за сушење.Овие камења ќе ги задоволи вашите различните потреби на помине уметност дизајн.Чистење на површината на ноктите.【Пакет】5 кутии 3d помине декорација + 1 Pcs криви nippers пинцети + 7 Pcs помине уметност четки + 5pcs dotting алатки + 1 Pcs Нокти Датотеки +1 Pcs изедначување +2 ролни 1mm помине уметност разголување ленти. 【Широк Апликации】Толку многу различни форми и големини, пријателски за професионални нокти салон, или помине уметност почетници.

Детални спецификации

Додатоци на производи