.

.

EaseLife 6 FT Кабинет Мини Лизгачки Двојна Штала Вратата Хардвер Песна за Полнење,Лесно се Инсталира,Слајд Непречено Тивко,ќе се Применуваат за Складирање Прозорец ТВ С?

EaseLife 6 FT Кабинет Мини Лизгачки Двојна Штала Вратата Хардвер Песна за Полнење,Лесно се Инсталира,Слајд Непречено

евалуација:

DEN 460.80
Од стока
Во магацинот

ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР Ease Life професионални посветен на истражувањето на штала вратата и лизгање штала вратата хардвер за многу години,ние секогаш да се инсистира на обезбедување на најдобар квалитет,најбезбедно и повеќето ефективни производи.ВИСОК КВАЛИТЕТ Цврст челик,парична казна црна прав обложени површина,анти-корозија обезбедува години на убавина и долговечност.ЛИЗГАЈТЕ КАКО ПУТЕР Топката имајќи ролери слајд мирно и тивко,Тестирани Над 100,000 Ролни.Сите предмети се повеќе прегледани пред да се на пазар.ПОТСЕТУВА Одговара Вратата Дебелина : 11/16" ~ 1-1/8",Вратата Тежина Капацитет 60lbs по вратата.Пакетот Вклучува : 2x 3'Rail,4x Ролери,5x Железнички Suppor,2x Вратата Затка,2x Вратата Водич.КАБИНЕТОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.ШИРОКО се ПРИМЕНУВААТ Нашиот хардвер погодна за двете модерни и рустикален стил,можете да аплицирате за кабинет,тв стојат,складирање,плакар,прозорец,миленичиња куќа и така натаму.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА Железнички,. 4x Ролери,. 5x Железнички Spacer,. 2x Вратата Затка,. 2x Вратата Водич.КАБИНЕТОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи