.

.

SIFDNRGNFN Страната Ореви 10/30/50/ЕЕЗ од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонални Страната Орев M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 DIN6923 Страната Нут со Заптивка Serrated Locking Заклучување Орев сврзувачки ?

SIFDNRGNFN Страната Ореви 10/30/50/ЕЕЗ од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонални Страната Орев M3 M4 M5 M6 М8 M10

евалуација:

DEN 1303.20
Од стока
Во магацинот

Анти- ' рѓа и анти-корозија.Издржлив и силен Страната Ореви, совршен за внатрешна и надворешна use.By оставајќи надвор миење, тие се спаси собранието време, која додава на делови, кои имаат повеќе завртки.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик, тоа е исто така именуван 18-8 нерѓосувачки челик, што е речиси цврсти како челик и стои до отворено, washdown, и други корозивни средини без rusting.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, голема сила и добра отпорност на корозија да се направи сврзувачки елементи минатата!.На serrated страната на орев дела како интегрирана миење, ефикасно да се шири надвор и дистрибуција на притисок еднакво на сајтот.Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Опис на производот : Тип : Хексагонални страната nuts Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Specification : M3 M4 M5 M6 М8 M10 M12 Forged, Угасне и Зацврстен да имаат повисоки перформанси.

Детални спецификации

 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 :
Forged, Quenched and Tempered to have higher performance. :

Додатоци на производи