.

.

Сина Jade 10 Studs Не се Лизга на Мраз Cleats за Чевли и Чизми за Снег Cleats за Жени Мажи Мраз Одење Cleats Влечење на Снег и Мраз,

Сина Jade 10 Studs Не се Лизга на Мраз Cleats за Чевли и Чизми за Снег Cleats за Жени Мажи Мраз Одење Cleats

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 10 канџи може да се користи за mountaineering, риболов, мраз одење, кои ви даваат удобно активности на отворено.Големина : S / M / L / XL / XXL, 5 големини се на располагање.Употреба : прво, да се стави во предниот дел на ноктот на чевли, а потоа се повлече назад на грб да се стави на пета лесно.Силна Врши Под -40℃.Оваа crampons е лесно за вклучување/исклучување за да ги собере чизми.Бренд Име : Сина Jade Големина/Тежина : Мали-5.1*7.3 инч (НАС ЖЕНИТЕ : 5-7/ НАС МАЖИТЕ : 3-5)-0.19 lb Медиум- 5.7*8.5 инч (НАС ЖЕНИТЕ : 7-10/ НАС МАЖИТЕ : 5-8)-0.28 lb Големи- 5.8*9 инч (НАС ЖЕНИТЕ : 10-13/ НАС МАЖИТЕ : 8-11)-0.35 lb X-Големи-6.3*10.2 инч (НАС ЖЕНИТЕ : 13-16/ НАС МАЖИТЕ : 11-14)-0.46 lb XX-Large-6.3*10.2 инч (НАС ЖЕНИТЕ : 13-16/ НАС МАЖИТЕ : 14-18) Карактеристики : Вклопат за повеќето обувки форма Лесно да се носат Тоа е многу голема за победник, ако ви се допаѓа надвор активности.Гаранција : * Сина Jade да се придржуваат до Политика на Враќање. * Сина Jade ќе преземе целосна одговорност за било какви проблеми со квалитетот во рок од 30 дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи