.

.

Инфраред Отворено Камера Трага Камера за Набљудување на дивиот свет LCD Екран Рекордер Игра Камерата се Активира Водоотпорен Лов Камера Ноќен Приказ Сензор за Движ?

Инфраред Отворено Камера Трага Камера за Набљудување на дивиот свет LCD Екран Рекордер Игра Камерата се Активира

евалуација:

DEN 2250.48
Од стока
Во магацинот

★HD трага камери со ноќен приказ што може да се фати 1080 P full HD видео записи со јасен звук и 12 MP јасна слика, тоа трае шарени слики од денот и црна USB; 6 V DC Надворешни,ТФ-Картичка во Држачот.Додатоци : Појас,User ' s Manual,CD,Далечински Управувач,USB кабел.Операција Температура : -30 ~+70.Моќност : 4x AA батерии(Не се вклучени).Фаза На Месечината Печат : Yes.Водоотпорен : IP65.Пакет се вклучени : 1x Лов на камерата.(Батерија, не се вклучени)1x USB кабел.1x Појас.1x упатство.1x Далечински управувач.1x CD Возачот.

Детални спецификации

Додатоци на производи