.

.

A6 Пурпурна СТП Кожа Врзива Refillable 6 Прстени Macaron Боја Лабава Лист Врзивно Покрие Папки со Предвремени Затворање за A6 Патнички Весник Додатен Буџет Папка

A6 Пурпурна СТП Кожа Врзива Refillable 6 Прстени Macaron Боја Лабава Лист Врзивно Покрие Папки со Предвремени

евалуација:

DEN 2184.00
Од стока
Во магацинот

【ФУНКЦИЈА】 На macaron боја врзивно поклопецот е најдобриот подарок идеја за патување на списанието, куршум весник, дневен планер, бизнис извршната, уметник sketchbooks и цртање страници употреба, refillable и лесно да се користат;.Квалитетот виолетова боја СТП кожа врзивно покрие со предвремени затворање и нерѓосувачки челик круг прстени со следнава функција : Мека површина пурпурна СТП кожа врзивно покритие; од Нерѓосувачки челик круг прстени; Брзо копче затворање дизајн; Refillable и лесно да се користат; Нека ни бидат поефикасни во канцеларија, дома и да патувате со користење на прекрасни врзивно покрие сега!Добредојдовте на Nat Sume Техника Продавница повторно!. 【ПАКЕТ】 1pc refillable A6 дијаметар 20mm прстени виолетова боја СТП кожа врзивно покривање за пакет(ЗАБЕЛЕШКА : ВНАТРЕШНА ХАРТИЈА НЕ се ВКЛУЧЕНИ). 【МЕРЕЊЕ(W x H)】 ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ГОЛЕМИНАТА!На А6 големина СТП кожа врзивно покрие мерки 135x190mm (5.

Детални спецификации

Додатоци на производи