.

.

CHYAJIG 7MM Зелена Боја, Лепак Стапови Компатибилен со Електрична Лепак Пиштол Автомобил Аудио Занает Поправка Стапови Лепило Запечатување Восок се Држиме 10Pcs

CHYAJIG 7MM Зелена Боја, Лепак Стапови Компатибилен со Електрична Лепак Пиштол Автомобил Аудио Занает Поправка

евалуација:

DEN 400.80
Од стока
Во магацинот

Топла топи лепак стап е добар помошник за сврзување пластика, метал, дрво, хартија, мебел, кожа, ракотворби, чевли материјали, облоги, и керамика.Големина : Прибл.7 x 100 Mm(D*L).Боја : зелена.Погоден Компатибилен со хоби, занает проекти, свадба и партија покани.Идеален Компатибилен со украсување коверти, парцели, покани.

Детални спецификации

Додатоци на производи